DOŁĄCZ DO GRONA

0 UŻYTKOWNIKÓW

Regulamin

Administrator – Osoba zarządzająca witryną cda-hd.eu

Serwis – witryna internetowa cda-hd.eu Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

 1. cda-hd.eu to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online: https://vod.plus/pl oraz https://vod-base.com/pl/. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.
 2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na https://vod.plus/pl oraz https://vod-base.com/pl/.
 3. cda-hd.eu nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek. cda-hd.eu nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż cda-hd.eu stronie.
 4. Informacje na stronie cda-hd.eu mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.
 5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.
 6. Fakt obecności podstrony opisującej dany film na cda-hd.eu, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów. cda-hd.eu, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.
 7. cda-hd.eu nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.
 8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów na cda-hd.eu nie jest weryfikowana pod tym względem.
 9. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.
 10. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.
 11. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do strony cda-hd.eu. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.

Komentarze filmu online:

×