DOŁĄCZ DO GRONA

0 UŻYTKOWNIKÓW
Dziewczyna i kosmonauta

Dziewczyna i kosmonauta

Feb. 17, 2023
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Feb. 17, 2023

Video trailer

Gdzie obejrzeć Dziewczyna i kosmonauta online?

Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan konkurują o serce pięknej Marty, oraz o to który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Nikodem, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu czasu na ziemii, wiek ocalonego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Nikodem myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.

Najlepsza produkcja ostatnich czasów

Z pewnością wiele osób uwielbia oglądać seriale, ponieważ są one idealnym sposobem na zabijanie czasu. Ciągnąca i rozwijająca się fabuła bardzo często pochłania nas, odbiorców, w ich świat. Kochamy zatracać się w piękno kina zajadając przy tym smaczne przekąski i ciesząc się każdym zwrotem akcji. To wszystko ma miejsce w Dziewczyna i kosmonauta online, gdzie zwrotów akcji możemy doświadczyć bardzo dużo.

Dziewczyna i kosmonauta online dla każdego!

Nie tylko seriale, lecz także filmy online możemy oglądać w internecie. W dobie całego postępu technologicznego, dostęp do internetu posiada prawie każdy człowiek na świecie. Sprawia to, że wymianan jakichkolwiek informacji nie wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Podobnie wygląda sytuacja z filmami i serialami online. Kochamy oglądać je, a czasy, w których portale VOD powstają i mają wiele do zaoferowania ułatwiają nam ich oglądanie.

Dziewczyna i kosmonauta
Dziewczyna i kosmonauta
Dziewczyna i kosmonauta
Dziewczyna i kosmonauta
Original title Dziewczyna i kosmonauta
TMDb Rating 6.813 16 votes
First air date Feb. 17, 2023
Last air date Feb. 17, 2023
Seasons 1
Oglądaj online 6
Udostępniono film:0

Podobne tytuły

Wikingowie: Walhalla
Wednesday
The Last of Us
Czarne lustro
Ród Smoka
Comments are closed.
×