DOŁĄCZ DO GRONA

0 UŻYTKOWNIKÓW
The Last of Us

The Last of Us

Jan. 15, 2023
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Jan. 15, 2023

Creator

Obsada filmu

Pedro Pascal isJoel Miller
Joel Miller
Bella Ramsey isEllie Williams
Ellie Williams

Video trailer

Gdzie obejrzeć The Last of Us online?

Historia przedstawiona w “The Last of Us” rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

Najlepsza produkcja ostatnich czasów

Z pewnością wiele osób uwielbia oglądać seriale, ponieważ są one idealnym sposobem na zabijanie czasu. Ciągnąca i rozwijająca się fabuła bardzo często pochłania nas, odbiorców, w ich świat. Kochamy zatracać się w piękno kina zajadając przy tym smaczne przekąski i ciesząc się każdym zwrotem akcji. To wszystko ma miejsce w The Last of Us online, gdzie zwrotów akcji możemy doświadczyć bardzo dużo.

The Last of Us online dla każdego!

Nie tylko seriale, lecz także filmy online możemy oglądać w internecie. W dobie całego postępu technologicznego, dostęp do internetu posiada prawie każdy człowiek na świecie. Sprawia to, że wymianan jakichkolwiek informacji nie wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Podobnie wygląda sytuacja z filmami i serialami online. Kochamy oglądać je, a czasy, w których portale VOD powstają i mają wiele do zaoferowania ułatwiają nam ich oglądanie.

The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
The Last of Us
Original title The Last of Us
TMDb Rating 8.797 2,002 votes
First air date Jan. 15, 2023
Last air date Feb. 19, 2023
Seasons 1
Oglądaj online 9
Average Duration 59 minutes
Udostępniono film:0

Podobne tytuły

Dziewczyna i kosmonauta
Czarne lustro
Ród Smoka
Wikingowie: Walhalla
Comments are closed.
×